קבלן בניין בעת בנייה של מבנה חדש, אם זה בית עסק או בניין משרדים, תפקידו לבצע את הפעולות לאחר שרטוטו של האדריכל על הדף ולהביא את השרטוט לידי ביצוע בפועל.

אדריכל תפקידו לשרטט את המבנה בצורה הנוחה ביותר, קבלן בניין לוקח את אותו השרטוט צעד אחד קדימה וגורם לו להיבנות.

קבלן בניין יודע בדיוק כמה אנשים הוא צריך אתו באתר הבנייה כאשר הוא רואה לראשונה את השרטוט, כמו כן כל קבלן בניין עובד עם קבוצת אנשים קבועה אולם לא כולם בהכרח יש פעמים בהם קבלן מסוים מעדיף לשכור כל פעם מחדש שירותים קבלניים של עובדים שונים בתחום.

מה קורה בתחום הקבלנים בישראל

תחום הקבלנות הוא אכן תחום רחב מרוד הכולל כל מני נושאים המחולקים גם לאזורים בבי. הכוונה היא לתחום האינסטלציה, תחום החשמל ,צבע וטיח, התקנת חלונות ועוד. קבלן בניין מקצועי לרוב יעבוד עם אותה קבוצת אנשים בכל פעם אשר בחר אותם בקפידה ובאופן מסודר.

לעיתים להחזיק את אותה קבוצת אנשים באופן קבועה יכול לגרום לקבלן בניין להוציא כספים מיותרים מבלי שיש לו הכנסה ולכן נוצר מצב בו קבלן בניין לעיתים יעדיף לזמן כל פעם מחדש עובדים אחרים שיעבדו אתו באתר.

איזה החלטות קבלן הבניין צריך לקחת ?

קבלן בניין אמנם מבצע את החלטותיו של האדריכל אולם עם הידע הרב שלו והניסיון של שנים רבות בתחום הבנייה הוא ראשי ויכול להציע כל מני הצעות ופתרונות של חומרי גלם בהם כדאי להשתמש בזמן הבנייה או השיפוץ.

הוא האדם המתאים ביותר למצוא פתרונות לתהיות העולות בעת השרטוט או בשלב כבר יותר מתקדם של הבנייה.

לא פעם יכול להתייעץ עם האדריכל על שינויים בעת הבנייה במידה וצצו כל מני קשיים שהמקשים על הבנייה כפי שהייתי כתובה קודם לך על כן הקבלן יכול וצריך במידה מסוימת להודיע על קשיים בזמן הבנייה במידה והם אכן קיימים לאדריכל בכדי שימצא פתרון שרטוט אחר שיכול להתאים במקום החלק המוטעה.

10 טיפים לבנייה

באופן כללי הוא הכוח המבצע אולם אין זה אומר כי לא נעשות החלטות בזמן הבנייה על ידי,הוא קובע כל מני החלטות בזמן הבנייה החל ממספר העובדים במלאכה ועד סדר הבנייה. אף על פי כל בנייה פחות או יותר מתחילה באותה צורה.

איך בוחרים קבלן אמין ?

לפני שמתחילים וסוגרים עם איש המקצוע כדאי לבדוק לא מעט הדברים, אחראי הכל מדובר בבית שבו אתם הולכים לגור !

בדקו ביקורות על אותו קבלן שאתם מתעניינים בו, בקשו לראות עבודות קודמות שביצע ובחנו את רמת העבודה.

אל תתביישו דברו עם לקוחות קודמים ותשאלו האם הם רוצים ואיך רמת הבנייה שהוא סיפק להם, האם היו סיבוכים או כשלים כלשהם ?

דרך נוספת מעולה היא לשאול חברים ומשפחה, המלצה ממישהו קרוב אמינה מאוד ויכולה להועיל מאוד !
בכל מקרה אנו כאן עבורכם לכל שאלה וייעוץ !

8 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.